Vyberte stránku

Školení: Hackerské útoky a ochrana proti nim

Už jste se někdy stali obětí hackerského útoku? Možná, že ano, a ani o tom nevíte. Pravděpodobně jste už slyšeli o vydírání (ransomware), podvodu (phishing) či zneužití počítače pro účely útočníka (malware, cryptomining) a rádi byste získali dovednost, jak se takovým útokům účinně bránit. Naučíme vás to.

V rámci našeho akreditovaného školení v prvé řadě pochopíte, proč a jakým způsobem jsou ohroženy vaše data a informační technologie. Následně získáte návod pro vybudování účinné ochrany. Na konci spolu vše důkladně zrekapitulujeme a vy si odnesete certifikát jako doklad o vaší nové dovednosti.

Pro koho je školení určeno

Školení je určeno pro učitele informatiky a správce počítačových sítí

Obsah školení

Během školení se dozvíte o nejčastější motivaci hackerů a způsobech jejich útoků. Seznámíme vás zejména s útoky na hesla, s útoky na úsudek uživatele, na bezdrátové sítě, útoky MITM, na zranitelnosti USB portů, útoky na mobilní a pevná zařízení, zranitelnosti SW a zranitelnosti síťové infrastruktury.

V rámci praktické ukázky se stanete účastníky několika druhů reálných napadení abyste získali osobní zkušenost, jak jednoduché je „zabezpečenou“ počítačovou síť ovládnout. Až zjistíte, jak hackerské útoky fungují, naučíme vás, jak se jim efektivně bránit a jak zabezpečit vaši síť a technologie proti neoprávněnému vniknutí a zneužití.

Během školení budou pravidelné přestávky s drobným občerstvením. Registrujte se včas, počet účastníků je omezen kapacitou učebny.

Školení je akreditované MŠMT v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) č.j. 8455/2019-1-394.

Účastníci získají osvědčení o absolvování vzdělávacího programu podle § 1 písm. c) vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků.

Cena školení

pro školy 4 950 Kč včetně DPH
pro firmy 4 950 Kč bez DPH


Lektor

Bezpečnost

Tomáš Matějíček se věnuje kybernetické bezpečnosti a správě IT již více než 13 let od ukončení studia informatiky. Vede útvar bezpečnosti IT, je certifikovaným auditorem kybernetické bezpečnosti. Konzultuje s klienty používání IT s ohledem na bezpečnost a efektivitu a navrhuje a určuje budoucnost rozvoje IT ve firmách a školách

Registrace

Na uvedenou e-mailovou adresu bude zaslána zálohová faktura.


Kdy

26.09.2019 09:00 - 16:00

Kde

Mepatek s.r.o.
Teplická 305, Bystřany 41761

nahrávám mapu....